Biz Kimiz?

Kuruluş Hikayemiz

Ritimoda üç aşamalı bir süreçten sonra 2016 yılında resmi olarak kuruldu.

Kalp atmaya başladığında yaşam başlar. Ritim de böyle başlar ve işte Ritimoda bunu temel alarak, oluşturduğu projelerde enstrüman yerine diğer her şeyi kullanan bir yapı sunar. Örnek çalışmalar görmek için buraya göz atabilirsiniz.

Firmamızın kurucusu Asef Okan Yağcı uzun yıllardır müziğin ve ritmin içinde yaşadı. Amatör ve profesyonel olarak yüzlerce çalışmaya katıldı. Kendi projesine kendi ismini vermedi çünkü, faydasının doğru bir şekilde aktarılabilmesi, sürekli gelişebilmesi, yeni hizmet ve benzersiz kurgular üretebilmesi için bir ismi/markası olması gerekliliğine inanıyordu. Ritim ve Oda sözcüklerinin birleşmesiyle Ritimoda bu projenin ismi oldu. Logomuzda M harfinin büyük olmasının nedeni ise, güzel Türkçe’ mizin bize fonetik bir armağanı olarak bir anlam daha kazandırdı: Ritim Moda, Ritim Oda: RitiModa

Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz projelerin ışığında, sürekli yenilenerek, öğrenerek, deneyimleyerek ilerlemeye devam ediyoruz.

Henri Lefebvre Ritimanaliz kitabında şöyle der: “Bir yer, bir zaman ve bir enerji tüketimi arasında etkileşim olan her yerde ritim vardır.”

Ritmi yok saymayın, kendi ritminizi keşfedin.